شل کورنا Shell Corena S2 R 46

شل کورنا Shell Corena S2 R 46
روغن شل کورنا Shell Corena S2 R 46 یک روغن کمپرسور هوا است که کارکرد اصلی آن در کمپرسور های اسکرو است. روغن شل کورنا Shell Corena S2 R 46 برای شرایط فشار شدید مناسب است و تا دمای تخلیه 220 درجه عملکرد مناسبی را نشان می‌دهد. شل کورنا اس 2 آر سطوح فلزی داخلی را بخوبی از سایش و خوردگی محافظت می‌کند
ادامه مطلب

روغن شل کورنا Shell Corena S2 R 68

روغن شل کورنا Shell Corena S2 R 68
روغن شل کورنا Shell Corena S2 R 68 یک روغن کمپرسور هوا است که کارکرد اصلی آن در کمپرسور های اسکرو است. روغن شل کورنا Shell Corena S2 R 68 برای شرایط فشار شدید مناسب است و تا دمای تخلیه 220 درجه عملکرد مناسبی را نشان می‌دهد. شل کورنا اس 2 آر سطوح فلزی داخلی را بخوبی از سایش و خوردگی محافظت می‌کند.
ادامه مطلب

گریس اس کا اف SKF LGMT 3 - گریس نسوز

گریس اس کا اف SKF LGMT 3 - گریس نسوز
گریس اس کا اف SKF LGMT 3 گریسی سفت شده با صابون لیتیوم با پایداری حرارتی عالی در محدوده دمای عملکرد آن است. این گریس به عنوان گریس نسوز اس کا اف مطرح است که با کیفیت عالی و عمومی برای طیف گسترده‌ای از کاربردهای صنعتی و خودرویی مناسب است. مقاومت عالی در برابر آب و خاصیت ضد زنگ زدگی به همراه پایداری اکسیداسیون بالا از ویژگی های بارز این گریس است. این گریس در نوار نقاله، تجهیزات کشاورزی، فن های صنعتی مورد استفاده قرار می گیرد.
ادامه مطلب

کنترل ویسکوزیته روغن برای سلامتی کمپرسور

کنترل ویسکوزیته روغن برای سلامتی کمپرسور
چنانچه مراقب ویسکوزیته یا گرانروی روغن روانکار استفاده شده در هر یک از کمپرسورهای دوار در کارخانه نباشید، توقف تولید دقیقاً همان چیزی است که در خطر است. یک لحظه تمام فرآیندها آماده و در حال اجرا هستند، و لحظه بعد خرابی بلبرینگ و توقف تولید وجود دارد. این فقط هزینه تولید از دست رفته نیست. خرابی کمپرسور در یک قسمت از پالایشگاه می تواند هزاران دلار در روز هزینه از دست دادن درآمد داشته باشد. همچنین، هزینه تعمیر کمپرسور یا تعویض آن و حتی هزینه نگهداری قطعات یدکی نیز وجود دارد.
ادامه مطلب

گریس شل آلوانیا Shell Alvania EP 0

گریس شل آلوانیا Shell Alvania EP 0
گریس شل آلوانیا Shell Alvania EP 0 یک گریس بر پایه صابون لیتیوم و روغن معدنی است که با گرید نمره صفر تولید می‌شود. این گریس چند منظوره به عنوان گریس فشارپذیر برند شل مطرح است و برای روانکاری بلبرینگ ها و رولبرینگ ها و سایر اجزاء که نیاز به خواص EP دارند مناسب است. این گریس با مجموعه‌ای از افزودنی‌های ضدزنگ و ضدسایش تولید می‌شود. 
ادامه مطلب

شل آلوانیا Shell Alvania EP 2

شل آلوانیا Shell Alvania EP 2
گریس شل آلوانیا Shell Alvania EP 2 یک گریس بر پایه صابون لیتیوم و روغن معدنی است که با گرید نمره 2 تولید می‌شود. این گریس چند منظوره به عنوان گریس فشارپذیر برند شل مطرح است و برای روانکاری بلبرینگ ها و رولبرینگ ها و سایر اجزاء که نیاز به خواص EP دارند مناسب است. این گریس با مجموعه‌ای از افزودنی‌های ضدزنگ و ضدسایش تولید می‌شود. 
ادامه مطلب

گریس شل آلوانیا Shell Alvania RL 3

گریس شل آلوانیا Shell Alvania RL 3
گریس شل آلوانیا Shell Alvania RL 3 یک گریس بر پایه صابون لیتیوم و روغن معدنی است که با گرید نمره 3 تولید می‌شود. این گریس چند منظوره به عنوان گریس نسوز برند شل مطرح است و برای روانکاری بلبرینگ ها و رولبرینگ ها و سایر اجزاء که نیاز به خواص EP ندارند مناسب است. این گریس با مجموعه ای از افزودنی‌های ضدزنگ و ضدسایش تولید می‌شود. 
ادامه مطلب

روغن مناسب کمپرسور سرمایشی و تبرید

روغن مناسب کمپرسور سرمایشی و تبرید
کمپرسورها اجزاء بسیار حساسی هستند که باید به درستی روغن کاری شوند تا بتوانند عمر طولانی داشته باشند. روغن نه تنها باید بتواند تمام قسمت‌های داخل کمپرسور را روانکاری کند، بلکه باید مبردی را که با آن در تماس است نیز کنترل کند. برخی از روانکارها با مبردهای خاصی بهتر کار می‌کنند و این باید با نیازهای کمپرسور متعادل شود تا روغن پایه و خواص افزودنی مناسب انتخاب شود. با درک نحوه تعامل روغن با مبرد، و همچنین الزامات روانکاری، می‌توان اطمینان حاصل کردکه کمپرسورهای شما تا حد امکان کارآمد و موثر کار می کنند.
ادامه مطلب

روغن گیربکس شل اومالا Shell Omala S2 G 100

روغن گیربکس شل اومالا Shell Omala S2 G 100
روغن دنده شل اومالا Shell Omala S2 G 100 یک روغن با کیفیت صنعتی است که کاربرد آن در دنده های صنعتی تحت بارگذاری سنگین و شرایط سخت است. روغن شل اومالا Shell Omala S2 G 100 تا دمای حدود 100 درجه سانتی گراد خواص خود را به خوبی حفظ می کند. روغن دنده شل اومالا S2 G 100 از روغن پایه معدنی به همراه افزودنی های مرغوب تهیه شده است.
ادامه مطلب

روغن واسکازین شل اومالا Shell Omala S2 G 680

روغن واسکازین شل اومالا Shell Omala S2 G 680
روغن دنده شل اومالا Shell Omala S2 G 680 یک روغن با کیفیت صنعتی است که کاربرد آن در دنده های صنعتی تحت بارگذاری سنگین و شرایط سخت است. روغن شل اومالا Shell Omala S2 G 680 تا دمای حدود 100 درجه سانتی گراد خواص خود را به خوبی حفظ می کند. روغن دنده شل اومالا S2 G 680 از روغن پایه معدنی به همراه افزودنی های مرغوب تهیه شده است.
ادامه مطلب

سانیسو Suniso SL 46

سانیسو Suniso SL 46
روغن سانیسو Suniso SL 46 یک روغن کمپرسور پایه سینتتیک است که با استفاده از مواد افزودنی ویژه کارکرد بالقوه ای در انواع سیستم های سرمایشی پیدا کرده است. سانیسو Suniso SL 46 مناسب شرایط دما پایین است و با گرانروی گرید 46 در دمای 40 درجه تولید می شود. این روغن روانکاری، پایداری و محافظت در برابر خوردگی فوق العاده‌ای ارائه می‌دهد.
ادامه مطلب

سانیسو Suniso SL 100

سانیسو Suniso SL 100
روغن سانیسو Suniso SL 100 یک روغن کمپرسور پایه سینتتیک است که با استفاده از مواد افزودنی ویژه کارکرد بالقوه ای در انواع سیستم های سرمایشی پیدا کرده است. سانیسو Suniso SL 100 مناسب شرایط دما پایین است و با گرانروی گرید 100 در دمای 40 درجه تولید می شود. این روغن روانکاری، پایداری و محافظت در برابر خوردگی فوق العاده‌ای ارائه می‌دهد.
ادامه مطلب

روغن فودگرید کامپیر

روغن فودگرید کامپیر
روغن کمپرسور فود گرید 8000 ساعته کامپیر یا کامپ ایر با استفاده از پایه مصنوعی همراه با یک بسته افزودنی با کارایی بالا فرموله می شود. روغن فودگرید کامپیر یا روغن درجه غذایی کمپیر دارای پایداری حرارتی و اکسیداسیون عالی است که آن را قادر می سازد در طیف وسیعی از دماها بدون تشکیل رسوب یا خوردگی عمل کند. روغن فود گرید کمپ ایر
ادامه مطلب

روغن پمپ وکیوم روبین ایر Robinair

روغن پمپ وکیوم روبین ایر Robinair
روغن پمپ وکیوم Robinair از روغن پایه پالایشگاهی به همراه افزودنی‌های مخصوص تولید می‌شود. این روغن دارای فرمول ویسکوزتر و پایدارتری است که برای تمام پمپ‌های خلاء ایده آل است. از آنجایی که کیفیت عملکرد پمپ خلاء شما به طور مستقیم با کیفیت روغن پمپ خلاء مورد استفاده در ارتباط است، فقط از روغنی استفاده کنید که برای استفاده در کاربردهای تخلیه بهینه است.
ادامه مطلب

روغن سانیسو Suniso SL 68

روغن سانیسو Suniso SL 68
روغن سانیسو Suniso SL 68 یک روغن کمپرسور پایه سینتتیک است که با استفاده از مواد افزودنی ویژه کارکرد بالقوه ای در انواع سیستم های سرمایشی پیدا کرده است. سانیسو Suniso SL 68 مناسب شرایط دما پایین است و با گرانروی گرید 68 در دمای 40 درجه تولید می شود. این روغن روانکاری، پایداری و محافظت در برابر خوردگی فوق العاده‌ای ارائه می‌دهد.
ادامه مطلب

​محصولات

آقای مهندس مهدی پور
​​​​​​​0937-7351170
​​​​​​​
خانم صادقی:
0902-7337770

خانم مهندس اخوتیان:
​​​​​​​0902-4448770​​​​​​​