روغن پمپ وکیوم روبین ایر Robinair

روغن پمپ وکیوم Robinair از روغن پایه پالایشگاهی به همراه افزودنی های مخصوص تولید می شود. این روغن دارای فرمول ویسکوزتر و پایدارتری است که برای تمام پمپ های خلاء ایده آل است. از آنجایی که کیفیت عملکرد پمپ خلاء شما به طور مستقیم با کیفیت روغن پمپ خلاء مورد استفاده در ارتباط است، فقط از روغنی استفاده کنید که برای استفاده در کاربردهای تخلیه بهینه است.
ادامه مطلب

روغن سانیسو Suniso SL 68

روغن سانیسو Suniso SL 68 یک روغن کمپرسور پایه سینتتیک است که با استفاده از مواد افزودنی ویژه کارکرد بالقوه ای در انواع سیستم های سرمایشی پیدا کرده است. سانیسو Suniso SL 68 مناسب شرایط دما پایین است و با گرانروی گرید 68 در دمای 40 درجه تولید می شود. این روغن روانکاری، پایداری و محافظت در برابر خوردگی فوق العاده‌ای ارائه می‌دهد.
ادامه مطلب

روغن سانیسو Suniso SL 32

روغن سانیسو Suniso SL 32 یک روغن کمپرسور پایه سینتتیک است که با استفاده از مواد افزودنی ویژه کارکرد بالقوه ای در انواع سیستم های سرمایشی پیدا کرده است. سانیسو Suniso SL 32 مناسب شرایط دما پایین است و با گرانروی گرید 32 در دمای 40 درجه تولید می شود. این روغن روانکاری، پایداری و محافظت در برابر خوردگی فوق العاده‌ای ارائه می‌دهد.
ادامه مطلب

روغن سانیسو Suniso 4 GS

روغن سانیسو Suniso 4 GS یک روغن کمپرسور است که کارکرد اصلی آن در کمپرسور های سرمایشی / برودتی می باشد. سانیسو Suniso 4 GS مناسب شرایط دما پایین است و همچنین پایداری شیمیایی خوبی در برابر انواع مبردها دارد. سانیسو 4GS با انواع مبردهای CFC و HCFC مانند R-22، R-12 و R-502 سازگار است. همچنین، عملکرد خوبی در برابر مبردهای طبیعی مانند R-717 دارد.
ادامه مطلب

روغن سانیسو Suniso 3 GS

روغن سانیسو Suniso 3 GS یک روغن کمپرسور است که کارکرد اصلی آن در کمپرسور های سرمایشی / برودتی می باشد. سانیسو Suniso 3 GS مناسب شرایط دما پایین است و همچنین پایداری شیمیایی خوبی در برابر انواع مبردها دارد. سانیسو 3 GS با انواع مبردهای CFC و HCFC مانند R-22، R-12 و R-502 سازگار است. همچنین، عملکرد خوبی در برابر مبردهای طبیعی مانند R-717 دارد.
ادامه مطلب

روغن کامپیر 4000/ Compair 4000 Fluid Force

روغن کامپیر 4000 مناسب کمپرسورهای کمپانی CompAir است. این روغن با طول کارکرد 4000 ساعت مناسب کمپرسورهای دورانی اسکرو می باشد.  این روغن کمپرسور به رنگ آبی شفاف است و با گرید 46 تولید می شود.
ادامه مطلب

انتخاب روغن انتقال حرارت مناسب

روغن های انتقال گرما به عنوان مایعات حرارتی یا روغن های حرارتی نیز شناخته می شوند. همچنین می توان از آنها به عنوان مایعات گرم کننده یا خنک کننده نام برد، اما دو اصطلاح رایج امروزه مایع حرارتی و روغن انتقال حرارت هستند.
ادامه مطلب

انتخاب روغن توربین مناسب

توربین های بخار، گاز و هیدرولیک بر اساس گروهی از روغن های روانکار معروف به روغن های R&O (روغن ضد زنگ زدگی و اکسیداسیون) کار می کنند. هندسه تجهیزات توربین، چرخه های عملیاتی، روشهای نگهداری، دمای کارکرد و پتانسیل آلودگی سیستم، تقاضای منحصر به فرد روغن روانکاری در مقابل روغن های دیگر مانند روغن موتور بنزین و دیزل را ایجاد کرده است.
ادامه مطلب

روغن زنجیر دما بالا

روغن های زنجیر مناسب درجه حرارت بالا در صنایع نساجی، صنایع مواد عایق و در سایر صنایع که زنجیرهای نقاله و محرک در معرض دمای بالا هستند استفاده می شود. این مقاله فقط مهمترین و رایج ترین الزامات پوشش می دهد.
ادامه مطلب

گریس موتور الکتریکی

اکثر موتورهای الکتریکی با یاتاقانهای غلتکی ضد اصطکاک طراحی شده اند. گریس مایع حیات این یاتاقان ها است زیرا یک فیلم روانکاری را فراهم می کند که از تماس شدید فلز با فلز جلوگیری می کند. مشکلات یاتاقان 50 تا 65 درصد از کل خرابی های موتور الکتریکی را تشکیل می دهد و روشهای ضعیف روانکاری بیشتر این مشکلات یاتاقان را ایجاد می کنند.
ادامه مطلب

گریس سرعت بالا

بیشتر تأسیسات صنعتی دارای یاتاقان هایی هستند که از تجهیزات پردازش معمول سریعتر می چرخند. وقتی نوبت به روانکاری این تجهیزات می رسد، همه روانکارها رفتار یکسانی ندارند. برای اجزای روانکاری شده با گریس، اثرات گریس بر روی یاتاقان ها می تواند منجر به افزایش گرما و در نهایت خرابی زودرس شود.
ادامه مطلب

انواع روغن پایه

روانکارها را می توان به روش های مختلفی دسته بندی کرد. یکی از رایج ترین طبقه بندی ها توسط روغن پایه تشکیل دهنده است: روغن پایه معدنی، سینتتیک یا گیاهی. روغن معدنی، که از نفت خام مشتق شده است، می تواند به طیف وسیعی از کیفیت های مرتبط با فرآیند تصفیه روغن تولید شود. روغن سینتتیک از طریق فرایند سنتز ساخته دست بشر است و در فرمولاسیون های مختلفی با خواص منحصر به فرد برای هدف مورد نظر ارائه می شود.
ادامه مطلب

روانکاری موتور گاز طبیعی

موتورهای گاز طبیعی از این نظر خاص هستند که در مناطق مختلف غیرمعمول فعالیت می کنند، از آب و هوای بسیار سرد قطب شمال کانادا گرفته تا مناطق گرم و مرطوب جنوب ایالات متحده و فراتر از آن. موتورهای گاز طبیعی دارای طرح های مختلفی هستند، از جمله عمودی Caterpillar، V شکل چهار زمانه، دو زمانه و غیره.
ادامه مطلب

روانکاری یاتاقان ها

ياتاقان ها اجزايي از ماشين آلات هستند كه خود از دو قسمت شفت (تكيه گاهي) و متحرك تشكيل شده اند. قسمت متحرك اين اجزا مي تواند بصورت لغزشیSliding)) و یا غلتکیRolling)) باشد كه در هر دو حالت مي توان از روغن و گريس به عنوان روانكار استفاده كرد.
ادامه مطلب

نقطه اشتعال روغن چیست؟

نقطه اشتعال کمترین دمایی است که بخار بالای نمونه روغن در هنگام عبور یک منبع جرقه از روی آن لحظه ای روشن یا فلش می شود. نقطه اشتعال (به طور معمول 225 درجه سانتیگراد برای روغن های معدنی) نشانه ای از خطرات ایمنی روانکار در رابطه با آتش سوزی و انفجار است.
ادامه مطلب

​محصولات