روغن مناسب کمپرسور پیستونی

روغن مناسب کمپرسور پیستونی
اکثر کمپرسورهای پیستونی به روغن با گرانروی گرید 32، 46، 68، 100 یا 150 تحت استاندارد ایزو نیاز دارند. این روغن‌ها با سطوح کیفی مختلف VDL بر حسب نیاز کمپرسور تعریف می‌شوند. برای یک کمپرسور باد، روغن با سطح کیفی DIN 51506 VDL می‌تواند مناسب باشد. برای انتخاب گرید گرانروی روغن کمپرسور باید به کاتالوگ کمپرسور مراجعه شود. هر چند، برای انتخاب گرانروی روغن مناسب کمپرسور باید به عواملی مانند دمای کاری، سرعت گردش دنده‌ها و یاتاقان‌ها، نوع گاز درون کمپرسور و غیره توجه کرد.
ادامه مطلب

روغن واسکازین بهران سمند 85w140

روغن واسکازین بهران سمند 85w140
این محصول یک روغن واسکازین با کارکرد خودرویی است که با سطح کیفی GL-4 عرضه شده است. روغن واسکازین بهران سمند 85w140 از روغن پایه مینرال و افزودنی‌های با کیفیت تولید شده است که باعث می‌شود تا روانکاری قابل قبولی برای گیربکس‌های دستی خودروها ارائه دهد. 
ادامه مطلب

روغن بهران سمند 85w90

روغن بهران سمند 85w90
این محصول یک روغن دنده با کاربرد خودرویی است که با سطح کیفی GL-4 عرضه می‌شود. روغن دنده بهران سمند 85w90 از روغن پایه معدنی و افزودنی‌های مرغوب تهیه شده است که موجب می شود تا روانکاری مناسبی برای جعبه دنده‌های دستی خودروها ارائه دهد. 
ادامه مطلب

بهران اکسترا توربو دیزل 15W40

بهران اکسترا توربو دیزل 15W40
این محصول یک روغن موتور دیزلی است که از روغن پایه نیمه سینتتیک تولید شده است و با کیفیت های CH-4 و CI-4 عرضه می‌گردد. روغن بهران اکسترا توربو دیزل از افزودنی‌های باکیفیت تهیه شده است که موجب می شود تا دوده و ذرات ناشی از احتراق کاهش یابد و همچنین از قطعات موتور در برابر ساییدگی مراقبت کند. این روغن مولتی گرید 15W40 است. 
ادامه مطلب

بهران بردبار 460

بهران بردبار 460
روغن دنده صنعتی بهران بردبار گرید 460 یک روغن پایه معدنی با ویسکوزیته نسبتا بالا است که روانکاری خوبی در انواع گیربکس‌ها انجام می‌دهد. این روغن دنده، ویژگی‌های ضدسایش و ضد اکسیداسیون عالی دارد و همچنین از پایداری حرارتی مناسبی برخودار است. با دارا بودن افزودنی EP، این روغن فشارپذیری خوبی حین روانکاری دنده‌های صنعتی دارد. بعلاوه، شاخص گرانروی نسبتا بالای این روغن باعث می‌شود تا دمای حدود 100 تا نهایتا 120 درجه سانتیگراد عمل روانکاری را بخوبی انجام دهد. 
ادامه مطلب

روغن شل تلوس Shell Tellus T 46

روغن شل تلوس Shell Tellus T 46
این محصول یک روغن هیدرولیک با شاخص گرانروی بالا است که باعث می‌شود روغن در دماهای بالا پایداری و گرانروی خود را حفظ کرده و عملکرد مناسبی از خود نشان دهد. روغن شل تلوس Shell Tellus T 46 از افزودنی های با کیفیت عالی و حاوی فلز روی تولید می‌شود . در انواع سیستم های هیدرولیک که در آن ها بازه گسترده دمایی مدنظر است، کاربرد دارد. گرید ویسکوزیته این روغن 46 است.
ادامه مطلب

شل کورنا Shell Corena S2 R 46

شل کورنا Shell Corena S2 R 46
روغن شل کورنا Shell Corena S2 R 46 یک روغن کمپرسور هوا است که کارکرد اصلی آن در کمپرسور های اسکرو است. روغن شل کورنا Shell Corena S2 R 46 برای شرایط فشار شدید مناسب است و تا دمای تخلیه 220 درجه عملکرد مناسبی را نشان می‌دهد. شل کورنا اس 2 آر سطوح فلزی داخلی را بخوبی از سایش و خوردگی محافظت می‌کند
ادامه مطلب

روغن شل کورنا Shell Corena S2 R 68

روغن شل کورنا Shell Corena S2 R 68
روغن شل کورنا Shell Corena S2 R 68 یک روغن کمپرسور هوا است که کارکرد اصلی آن در کمپرسور های اسکرو است. روغن شل کورنا Shell Corena S2 R 68 برای شرایط فشار شدید مناسب است و تا دمای تخلیه 220 درجه عملکرد مناسبی را نشان می‌دهد. شل کورنا اس 2 آر سطوح فلزی داخلی را بخوبی از سایش و خوردگی محافظت می‌کند.
ادامه مطلب

گریس اس کا اف SKF LGMT 3 - گریس نسوز

گریس اس کا اف SKF LGMT 3 - گریس نسوز
گریس اس کا اف SKF LGMT 3 گریسی سفت شده با صابون لیتیوم با پایداری حرارتی عالی در محدوده دمای عملکرد آن است. این گریس به عنوان گریس نسوز اس کا اف مطرح است که با کیفیت عالی و عمومی برای طیف گسترده‌ای از کاربردهای صنعتی و خودرویی مناسب است. مقاومت عالی در برابر آب و خاصیت ضد زنگ زدگی به همراه پایداری اکسیداسیون بالا از ویژگی های بارز این گریس است. این گریس در نوار نقاله، تجهیزات کشاورزی، فن های صنعتی مورد استفاده قرار می گیرد.
ادامه مطلب

کنترل ویسکوزیته روغن برای سلامتی کمپرسور

کنترل ویسکوزیته روغن برای سلامتی کمپرسور
چنانچه مراقب ویسکوزیته یا گرانروی روغن روانکار استفاده شده در هر یک از کمپرسورهای دوار در کارخانه نباشید، توقف تولید دقیقاً همان چیزی است که در خطر است. یک لحظه تمام فرآیندها آماده و در حال اجرا هستند، و لحظه بعد خرابی بلبرینگ و توقف تولید وجود دارد. این فقط هزینه تولید از دست رفته نیست. خرابی کمپرسور در یک قسمت از پالایشگاه می تواند هزاران دلار در روز هزینه از دست دادن درآمد داشته باشد. همچنین، هزینه تعمیر کمپرسور یا تعویض آن و حتی هزینه نگهداری قطعات یدکی نیز وجود دارد.
ادامه مطلب

گریس شل آلوانیا Shell Alvania EP 0

گریس شل آلوانیا Shell Alvania EP 0
گریس شل آلوانیا Shell Alvania EP 0 یک گریس بر پایه صابون لیتیوم و روغن معدنی است که با گرید نمره صفر تولید می‌شود. این گریس چند منظوره به عنوان گریس فشارپذیر برند شل مطرح است و برای روانکاری بلبرینگ ها و رولبرینگ ها و سایر اجزاء که نیاز به خواص EP دارند مناسب است. این گریس با مجموعه‌ای از افزودنی‌های ضدزنگ و ضدسایش تولید می‌شود. 
ادامه مطلب

شل آلوانیا Shell Alvania EP 2

شل آلوانیا Shell Alvania EP 2
گریس شل آلوانیا Shell Alvania EP 2 یک گریس بر پایه صابون لیتیوم و روغن معدنی است که با گرید نمره 2 تولید می‌شود. این گریس چند منظوره به عنوان گریس فشارپذیر برند شل مطرح است و برای روانکاری بلبرینگ ها و رولبرینگ ها و سایر اجزاء که نیاز به خواص EP دارند مناسب است. این گریس با مجموعه‌ای از افزودنی‌های ضدزنگ و ضدسایش تولید می‌شود. 
ادامه مطلب

گریس شل آلوانیا Shell Alvania RL 3

گریس شل آلوانیا Shell Alvania RL 3
گریس شل آلوانیا Shell Alvania RL 3 یک گریس بر پایه صابون لیتیوم و روغن معدنی است که با گرید نمره 3 تولید می‌شود. این گریس چند منظوره به عنوان گریس نسوز برند شل مطرح است و برای روانکاری بلبرینگ ها و رولبرینگ ها و سایر اجزاء که نیاز به خواص EP ندارند مناسب است. این گریس با مجموعه ای از افزودنی‌های ضدزنگ و ضدسایش تولید می‌شود. 
ادامه مطلب

روغن مناسب کمپرسور سرمایشی و تبرید

روغن مناسب کمپرسور سرمایشی و تبرید
کمپرسورها اجزاء بسیار حساسی هستند که باید به درستی روغن کاری شوند تا بتوانند عمر طولانی داشته باشند. روغن نه تنها باید بتواند تمام قسمت‌های داخل کمپرسور را روانکاری کند، بلکه باید مبردی را که با آن در تماس است نیز کنترل کند. برخی از روانکارها با مبردهای خاصی بهتر کار می‌کنند و این باید با نیازهای کمپرسور متعادل شود تا روغن پایه و خواص افزودنی مناسب انتخاب شود. با درک نحوه تعامل روغن با مبرد، و همچنین الزامات روانکاری، می‌توان اطمینان حاصل کردکه کمپرسورهای شما تا حد امکان کارآمد و موثر کار می کنند.
ادامه مطلب

روغن گیربکس شل اومالا Shell Omala S2 G 100

روغن گیربکس شل اومالا Shell Omala S2 G 100
روغن دنده شل اومالا Shell Omala S2 G 100 یک روغن با کیفیت صنعتی است که کاربرد آن در دنده های صنعتی تحت بارگذاری سنگین و شرایط سخت است. روغن شل اومالا Shell Omala S2 G 100 تا دمای حدود 100 درجه سانتی گراد خواص خود را به خوبی حفظ می کند. روغن دنده شل اومالا S2 G 100 از روغن پایه معدنی به همراه افزودنی های مرغوب تهیه شده است.
ادامه مطلب

روغن واسکازین شل اومالا Shell Omala S2 G 680

روغن واسکازین شل اومالا Shell Omala S2 G 680
روغن دنده شل اومالا Shell Omala S2 G 680 یک روغن با کیفیت صنعتی است که کاربرد آن در دنده های صنعتی تحت بارگذاری سنگین و شرایط سخت است. روغن شل اومالا Shell Omala S2 G 680 تا دمای حدود 100 درجه سانتی گراد خواص خود را به خوبی حفظ می کند. روغن دنده شل اومالا S2 G 680 از روغن پایه معدنی به همراه افزودنی های مرغوب تهیه شده است.
ادامه مطلب

سانیسو Suniso SL 46

سانیسو Suniso SL 46
روغن سانیسو Suniso SL 46 یک روغن کمپرسور پایه سینتتیک است که با استفاده از مواد افزودنی ویژه کارکرد بالقوه ای در انواع سیستم های سرمایشی پیدا کرده است. سانیسو Suniso SL 46 مناسب شرایط دما پایین است و با گرانروی گرید 46 در دمای 40 درجه تولید می شود. این روغن روانکاری، پایداری و محافظت در برابر خوردگی فوق العاده‌ای ارائه می‌دهد.
ادامه مطلب

​محصولات

تلفن دفتر شرکت:
​​​​​​​55783531-021

آقای مهندس مهدی پور:
​​​​​​​0937-7351170
​​​​​​​
خانم صادقی:
0902-7337770

خانم مهندس اخوتیان:
​​​​​​​0902-4448770​​​​​​​

اینستاگرام 
شرکت تامین روانکار رسپینا

respina_lubricant

​ایمیل
​​​​​​​ تامین روانکار رسپینا

info@respinalub.ir