انتخاب روغن هیدرولیک مناسب برای سیستم

انتخاب روغن هیدرولیک مناسب برای سیستم
اکثر سیستم های هیدرولیک می توانند با استفاده از روغن های مختلف از جمله روغن موتور مولتی گرید (چند درجه)، روغن گیربکس اتوماتیک و روغن هیدرولیک ضد سایش معمولی (AW) کار کنند. اینکه چه روغن یا مایعی را انتخاب کنید به تجهیزات شما و نحوه استفاده از آن بستگی دارد. اگرچه ارائه یک توصیه قطعی که انواع تجهیزات هیدرولیکی را در همه کاربردها پوشش دهد امکان پذیر نیست، اما در هنگام انتخاب مایعات هیدرولیکی چند سوال اصلی وجود دارد که باید از خود پرسید.
ادامه مطلب

انواع روغن هیدرولیک | سیال هیدرولیک

انواع روغن هیدرولیک | سیال هیدرولیک
سیالات هیدرولیکی امروز باید ماندگاری بیشتری داشته باشند، و عملکرد بهتری نسبت به نمونه های قبلی خود داشته باشند. تجهیزات ساختمانی، ماشین آلات ریخته گری، کارخانه های تولید فولاد، و بسیاری از انواع دیگر عملیات صنعتی و آفرود به روغن هیدرولیک با خواص شیمیایی ویژه متکی هستند تا ماشین آلات به درستی کار کنند و دوام بیشتری داشته باشند.
ادامه مطلب

روغن هیدرولیک ضد آتش | مقاوم در برابر آتش

روغن هیدرولیک ضد آتش | مقاوم در برابر آتش
هنگام کار تجهیزات با یک جز روانکاری شده، آتش باید همیشه مورد توجه قرار گیرد. با این حال، هنگامی که روانکار مورد استفاده دارای نقطه اشتعال ضعیف است و منبع احتراق یا سطوح گرم در نزدیکی آن هستند، ممکن است خطر آتش سوزی بیشتر باشد. وقتی نشتی رخ می دهد و مایعات پاشیده می شود، سیستم بیشتر در معرض خطرهای مربوط به آتش سوزی قرار می گیرد. اگر این سیستم های تحت فشار در منطقه ای که شعله های باز وجود دارد یا در نزدیکی تجهیزات در دمای بالا کار می کنند، مانند کارخانه های تولید فولاد، یا کوره ها، شرایطی وجود دارد که می تواند منجر به آتش سوزی فاجعه باری شود.
ادامه مطلب

​محصولات

تلفن دفتر شرکت:
​​​​​​​55783531-021

آقای مهندس مهدی پور:
​​​​​​​0937-7351170
​​​​​​​
خانم صادقی:
0902-7337770

خانم مهندس اخوتیان:
​​​​​​​0902-4448770​​​​​​​

اینستاگرام 
شرکت تامین روانکار رسپینا

respina_lubricant

​ایمیل
​​​​​​​ تامین روانکار رسپینا

info@respinalub.ir