روغن نساجی یا روغن بافندگی، همان‌گونه که از نام آن بر می‌آید در صنایع نساجی و دستگاه‌های بافندگی کاربرد دارد. تجهیزات مختلفی در صنایع نساجی به روانکاری احتیاج دارند که در میان آن‌ها می‌توان ماشین‌های دوخت، ماشین‌های بافندگی و ماشین‌های نخ ریسی را نام برد. با توجه به شرایط کاری و سیستم‌های مکانیکی مورد استفاده در صنایع نساجی، انواع مختلف روغن نساجی تولید شده‌اند مانند روغن ماشین بافندگی، روغن ماشین نخ‌ریسی، روغن ماشین دوخت و دوز، روغن‌های امولسیون کننده، روغن‌های سیلیکونی، روغن‌های سفید و غیره. بنابراین لازم است برای دستگاه‌ها و تجهیزات صنایع نساجی از روغن مخصوص به آن دستگاه استفاده شود، در غیر این صورت عمر دستگاه به شدت کاهش یافته و کارایی دستگاه نیز دچار کاهش خواهد یافت.
به منظور خرید روغن‌های نساجی، حصول اطمینان از سلامت روغن و همچنین بهداشتی بودن و عاری بودن از هر گونه مواد سمی و سرطان زا بسیار مهم  قلمداد می‌شود.
ویژگی های کلی یک روغن نساجی مناسب به صورت زیر هستند:
1- کاملا بهداشتی و تصفیه شده
2- ضد الکتریسیته ساکن
3- تا حد ممکن بدون رنگ باشد
4- مقاوم در برابر زنگ زدگی
5- روانکاری مناسب تمام اجزاء
6- مقاوم در برابر دماهای بالا
7- مقاوم در برابر اکسیداسیون

روانکار نساجی | روغن نساجی | روغن بافت | روغن دوخت

محصولات ما در شاخه نساجی و بافندگی شامل انواع روانکارها به منظور استفاده در انواع ماشین آلات هستند، مانند روغن دوخت، روغن بافت و روغن چرخ خیاطی. برای تهیه روانکار مورد نظر خود در کاربردهای نساجی و بافندگی با کارشناسان ما در تامین روانکار رسپینا تماس بگیرید.​​​​​​​

قیمت روغن نساجی | قیمت روغن بافندگی | فروش روغن دوخت

​محصولات

تلفن دفتر شرکت:
​​​​​​​55783531-021

آقای مهندس مهدی پور:
​​​​​​​0937-7351170
​​​​​​​
خانم صادقی:
0902-7337770

خانم مهندس اخوتیان:
​​​​​​​0902-4448770​​​​​​​

اینستاگرام 
شرکت تامین روانکار رسپینا

respina_lubricant

​ایمیل
​​​​​​​ تامین روانکار رسپینا

info@respinalub.ir