​محصولات

روانکار صنعتی محصولات متنوعی را شامل می‌شود که بسته به کاربردشان از نظر خصوصیات شیمیایی و فیزیکی تفاوت زیادی دارند. با توجه به خصوصیات، می‌توان گفت که روانکارهای صنعتی شامل همه گروه روانکارهای استفاده شده در عمل هستند. آنها شامل انواع محصولات مایع (روغن‌های معدنی، روغن‌های مصنوعی یا سینتتیک ، مایعات مبتنی بر آب و غیره)، گریس‌ها (گریس‌های صابون ساده، گریس‌های صابون کمپلکس، روغن‌های رنگی ، مواد معدنی ، پلیمرها) و روانکار‌های جامد هستند. 
علاوه بر این، روانکار‌های صنعتی از بسیاری از مواد افزودنی استفاده می‌کنند که عملاً همه کلاس‌های افزودنی شناخته شده‌ای است که در انواع دیگر روانکار‌ها استفاده می‌شود. این افزودنی‌ها شامل افزودنی‌های ضدخوردگی، ضد اکسیداسیون، ضد نیتراسیون، فشار بالا (EP)، ضد کف و کاهنده سایش هستند. 
روغن و گریس صنعتی در انواع دستگاه‌ها و ماشین‌آلات موجود در صنایع برق، صنایع گاز، صنایع سیمان، صنایع شیمیایی، صنایع فولاد، نیروگاه ها، صنایع خودروسازی، لاستیک سازی و غیره به کار می‌روند.

روانکار صنعتی | روغن صنعتی | گریس صنعتی

تامین روانکار رسپینا یکی از تامین کنندگان اصلی روانکارهای صنعتی در برندهای مختلف داخلی و خارجی می‌باشد. برای تهیه و خرید روغن صنعتی و گریس صنعتی مورد نیاز خود با کارشناسان فروش ما تماس حاصل فرمایید.​​​​​

قیمت روغن صنعتی | قیمت گریس صنعتی

تلفن دفتر شرکت:
​​​​​​​55783531-021

آقای مهندس مهدی پور:
​​​​​​​0937-7351170
​​​​​​​
خانم صادقی:
0902-7337770

خانم مهندس اخوتیان:
​​​​​​​0902-4448770​​​​​​​

اینستاگرام 
شرکت تامین روانکار رسپینا

respina_lubricant

​ایمیل
​​​​​​​ تامین روانکار رسپینا

info@respinalub.ir