​محصولات

برای انتخاب نوع مناسب روغن برای وسیله نقلیه خود، باید اهمیت ترکیب روغن و درجه ویسکوزیته را درک کرد. روانکار ها یا کاملاً مصنوعی (سینتتیک)، نیمه مصنوعی یا معدنی هستند. بیشترین قسمت روانکار از روغنهای پایه تشکیل شده است در حالی که قسمت باقیمانده مواد افزودنی روغن هستند که به محافظت از موتور در برابر سایش و خوردگی و تمیز نگه داشتن آن کمک می کند.
روغن خودرو توسط ویسکوزیته خود درجه بندی و شناسایی می شود که توانایی جریان آن را تعیین می کند. دو نوع روغن در بازار وجود دارد: روغن تک ویسکوزیته (تک گرید) و روغن چند ویسکوزیته (مولتی گرید). تقریباً هر وسیله نقلیه برای کار با روغن چند ویسکوزیته طراحی شده است. هرچه عدد کمتر باشد، روغن نازک تر و به راحتی جریان می یابد. به عنوان مثال، در روغن 10W-30 ، این دو عدد به معنای این است که این روغن یک روغن چند گرانروی است. 10W شاخصی است که به نحوه جریان روغن در دمای پایین (در زمستان) اشاره دارد. عدد 30 به چگونگی جریان آن در دمای بالا اشاره دارد.

شرکت تامین روانکار رسپینا یکی از تامین کنندگان اصلی روغن موتور خودرو (دیزلی و بنزینی) در برندهای مختلف داخلی و خارجی است. برای تهیه و خرید روغن موتور خودرو مورد نیاز خود با کارشناسان فروش ما تماس حاصل فرمایید.​​​​​​​

روانکار خودرویی | روغن موتور​​​​​​​