گریس اس کا اف SKF LGMT 3 - گریس نسوز

گریس اس کا اف SKF LGMT 3 - گریس نسوز
گریس اس کا اف SKF LGMT 3 گریسی سفت شده با صابون لیتیوم با پایداری حرارتی عالی در محدوده دمای عملکرد آن است. این گریس به عنوان گریس نسوز اس کا اف مطرح است که با کیفیت عالی و عمومی برای طیف گسترده‌ای از کاربردهای صنعتی و خودرویی مناسب است. مقاومت عالی در برابر آب و خاصیت ضد زنگ زدگی به همراه پایداری اکسیداسیون بالا از ویژگی های بارز این گریس است. این گریس در نوار نقاله، تجهیزات کشاورزی، فن های صنعتی مورد استفاده قرار می گیرد.
ادامه مطلب

گریس اس کا اف SKF LGWA 2

گریس اس کا اف SKF LGWA 2
گریس اس کا اف SKF LGWA 2 گریس حاوی افزودنی فشارپذیر (EP) می باشد که برای تحمل بارهای سنگین و ضربه ای در سرعت های کم مورد استفاده قرار می گیرد. این گریس از روغن پایه معدنی (مینرال) تولید شده و صابون لیتیوم کمپلکس برای سفت کردن آن استفاده شده است. این گریس خواص ضد خوردگی خوب و پایداری مکانیکی بالا دارد. این گریس برای کاربردهای عمومی صنعتی و خودرویی توصیه می شود، هنگامی که بار یا دما بیش از حد توانایی گریس های عمومی است.
ادامه مطلب

گریس اس کا اف SKF LGFQ 2

گریس اس کا اف SKF LGFQ 2
گریس اس کا اف SKF LGFQ 2 یک گریس حاوی سیستم افزودنی پیشرفته با درجه بندی غذایی است که در واقع یک گریس یاتاقان تمیز و غیرسمی است. این گریس از روغن پایه سینتتیک و غلیظ کننده کلسیوم کمپلکس تهیه شده است و قابلیت پمپاژ خوبی حتی در دمای پایین دارد. این گریس برای کاربردهای تحت بارهای زیاد، محیط مرطوب و دمای نوسانی که در صنایع غذایی و آشامیدنی وجود دارد مناسب است.
ادامه مطلب

گریس اس کا اف SKF LGFP 2

گریس اس کا اف SKF LGFP 2
گریس اس کا اف SKF LGFP 2 یک گریس عمومی با درجه بندی غذایی است که در واقع یک گریس یاتاقان تمیز و غیرسمی است. این گریس از روغن سفید رنگ و غلیظ کننده آلومینیوم کمپلکس تهیه شده است و دارای pH خنثی می باشد. این گریس برای صنایع دارویی و بسته بندی نیز قابل استفاده است. قیمت گریس غذایی اس کا اف | گریس فود گرید | گریس Food Grade
ادامه مطلب

گریس اس کا اف SKF LGEV 2

گریس اس کا اف SKF LGEV 2
گریس اس کا اف SKF LGEV 2 یک گریس دارای روغن پایه معدنی است که از صابون لیتیوم-کلسیم به عنوان غلیظ کننده در آن استفاده شده است. محتوای بالای دی سولفید مولیبدن (MoS2) و گرافیت آن، همراه با گرانروی بسیار بالا روغن آن، محافظت برجسته ای را در سخت ترین شرایط شامل بارهای زیاد، چرخش های آهسته و لرزش های شدید فراهم می کند.
ادامه مطلب

گریس اس کا اف SKF LGLT 2

گریس اس کا اف SKF LGLT 2
گریس اس کا اف SKF LGLT 2 گریس یاتاقان حاوی افزودنی های پیشرفته می باشد که برای دماهای پایین مورد استفاده قرار می گیرد. این گریس از روغن پایه مصنوعی (سینتتیک) تولید شده و صابون لیتیوم برای سفت کردن آن استفاده شده است. فناوری سفت کننده منحصر به فرد و روغن پایه با گرانروی کم (PAO) عملکرد روانکاری عالی در دمای پایین و سرعت بالا را برای این گریس ارائه می دهد. این گریس خواص ضد آب خوب و پایداری اکسیداسیون بالا دارد.
ادامه مطلب

گریس اس کا اف SKF LGET 2

گریس اس کا اف SKF LGET 2
گریس اس کا اف SKF LGET 2 گریس یاتاقان حاوی افزودنی های پیشرفته می باشد که برای تحمل دماهای بالا تا 260 درجه سانتی گراد مورد استفاده قرار می گیرد. این گریس از روغن پایه مصنوعی (سینتتیک) تولید شده و صابون PTFE برای سفت کردن آن استفاده شده است. این گریس خواص ضد خوردگی خوب و پایداری حرارتی بالا دارد. دیگر ویژگی مهم آن مقاومت عالی در برابر آب و بخار می باشد.
ادامه مطلب

گریس اس کا اف SKF LGEP 2

گریس اس کا اف SKF LGEP 2
گریس اس کا اف SKF LGEP 2 گریس حاوی افزودنی فشارپذیر (EP) می باشد که برای تحمل بارهای سنگین و ضربه ای مورد استفاده قرار می گیرد. این گریس از روغن پایه معدنی (مینرال) تولید شده و صابون لیتیوم برای سفت کردن آن استفاده شده است. این گریس خواص ضد خوردگی خوب و پایداری مکانیکی بالا دارد.
ادامه مطلب

گریس اس کا اف SKF LGEM 2

گریس اس کا اف SKF LGEM 2
گریس اس کا اف SKF LGEM 2 یک گریس با گرانروی بالا و ترکیبی از روغن پایه معدنی و صابون لیتیوم است. محتوای دی سولفید مولیبدن (MoS2) و گرافیت در آن محافظت بیشتری را برای کاربرد های سخت تحت بارهای زیاد، لرزش های سنگین و چرخش های آهسته فراهم می کند. در واقع این یک گریس با ویسکوزیته بالا و روان کننده های جامد است.
ادامه مطلب

گریس اس کا اف SKF LGHC 2

گریس اس کا اف SKF LGHC 2
گریس اس کا اف SKF LGHC 2 گریس حاوی روغن پایه معدنی و مبتنی بر سفت کننده کلسیم کمپلکس است. این گریس برای تحمل بارهای زیاد، مقادیر زیاد آب و دمای بالا ساخته شده است. برای کاربردهای سنگین، به ویژه در بخشهای سیمان، معدن و فلزات بهترین کارایی را دارد.
ادامه مطلب

گریس اس کا اف SKF LGED 2

گریس اس کا اف SKF LGED 2
گریس اس کا اف SKF LGED 2 یک گریس فود گرید حاوی روغن پایه سینتتیک و سفت کننده PTFE می باشد که کارکرد اصلی آن در دماهای بالا بین 180 تا 240 درجه سانتی گراد است. این گریس تبخیر بسیار کمی در دمای بسیار بالا دارد و عمر طولانی در محیط های سخت مانند مناطق بسیار واکنشی با حضور اکسیژن گازی و هگزان با خلوص بالا دارد. این گریس به طور خاص مناسب صنایع غذایی، بسته بندی و بافندگی است.
ادامه مطلب

گریس اس کا اف SKF LGLS 2

گریس اس کا اف SKF LGLS 2
گریس اس کا اف SKF LGLS 2 یک گریس شاسی است که به نحوی تولید شده است تا از طریق سیستم های روانکاری در دمای متوسط تا بالا استفاده شود. غلیظ کننده کلسیم، همراه با ویسکوزیته روغن پایه بالا، مقاومت در برابر آب و چسبندگی بسیار خوب به سطح و همچنین خواص ضد سایش بسیار خوب از ویژگی های آن است. این گریس قابلیت پمپاژ عالی در دمای متوسط تا بالا دارد.
ادامه مطلب

گریس اس کا اف SKF LGLS 0

گریس اس کا اف SKF LGLS 0
گریس اس کا اف SKF LGLS 0 یک گریس شاسی نیمه سیال است که به نحوی تولید شده است تا از طریق سیستم های روانکاری در دمای پایین تا متوسط استفاده شود. غلیظ کننده کلسیم ، همراه با ویسکوزیته روغن پایه بالا، مقاومت در برابر آب و چسبندگی بسیار خوب به سطح و همچنین خواص ضد سایش بسیار خوب از ویژگی های آن است. این گریس قابلیت پمپاژ عالی در دمای پایین تا متوسط دارد.
ادامه مطلب

گریس اس کا اف SKF LGHQ 2

گریس اس کا اف SKF LGHQ 2
گریس اس کا اف SKF LGHQ 2 گریس بر پایه روغن معدنی است که از ماده غلیظ کننده دی اوره در آن استفاده شده است. برای موتورهای الکتریکی و کاربردهای مشابه مناسب است. پایداری حرارتی و مکانیکی بالا، محافظت در برابر خوردگی، و عمر طولانی از ویژگی های این گریس است. از کاربردهای این گریس می توان به موتورهای الکتریکی، پمپ های آب، فن های صنعتی، و غیره اشاره کرد.
ادامه مطلب

گریس اس کا اف SKF LGMT 2

گریس اس کا اف SKF LGMT 2
گریس اس کا اف SKF LGMT 2 گریس غلیظ شده با صابون لیتیوم با پایداری حرارتی عالی در محدوده دمای عملکرد آن است. این گریس با کیفیت عالی و عمومی برای طیف گسترده ای از کاربردهای صنعتی و خودرویی مناسب است. مقاومت عالی در برابر آب و خاصیت ضد زنگ زدگی به همراه پایداری اکسیداسیون بالا از ویژگی های بارز این گریس است. این گریس در نوار نقاله، تجهیزات کشاورزی، فن های صنعتی مورد استفاده قرار می گیرد.
ادامه مطلب

​محصولات

تلفن دفتر شرکت:
​​​​​​​55783531-021

آقای مهندس مهدی پور:
​​​​​​​0937-7351170
​​​​​​​
خانم صادقی:
0902-7337770

خانم مهندس اخوتیان:
​​​​​​​0902-4448770​​​​​​​

اینستاگرام 
شرکت تامین روانکار رسپینا

respina_lubricant

​ایمیل
​​​​​​​ تامین روانکار رسپینا

info@respinalub.ir