​محصولات

روغن سیلیکون سیالی است فاقد بو و غیر سمی، که خاصیت اشتعال پذیری ندارد. از روغن سیلیکون در صنایع بزرگ مانند دارو سازی و خودروسازی به عنوان روانکار برای تسهیل عملکرد قطعات استفاده می شود. روغن سیلیکون ویژگی براقیت دادن و قدرت جداکنندگی دارد و در صنایع لاستیک‌ سازی، پلاستیک‌ سازی، لوله‌ سازی، ساخت پولیش‌‌ها و واکس‌‌ها، داروسازی، خودروسازی، هوا و فضا استفاده می شود. از دیگر ویژگی‌های برجسته روغن سیلیکون می‌توان به دی الکتریک بودن آن، داشتن نقطه جوش بالا و فشار بخار پایین اشاره کرد. در ترکیب با سایر مواد کف زایی نمی کند و همین امر کاربرد و استفاده از آن در صنایع را بهبود بخشیده است.
روغن سیلیکون قدرت روان‌ کنندگی زیاد و مقاومت حرارتی و برودتی خوب  (۳۵۰+ درجه تا ۵۰- درجه) و عایق‌ بودن در مقابل الکتریسیته و بی‌ رنگ و بی‌ بو بودن و هم‌ چنین ویژگی و مشخصات دیگری مثل براقیت‌ دادن، قدرت‌ جدا کنندگی در بسیاری از صنایع کاربردهای بسیار زیادی دارد و به طور مداوم مورد استفاده قرار می‌گیرد.
​​​​​​​
محصولات ما شامل روغن سیلیکون قابل استفاده در صنایع هستند. برای تهیه روانکار مورد نظر خود در کاربردهای صنعتی با کارشناسان ما در تامین روانکار رسپینا تماس بگیرید.​​​​​​​​​​​​​​

روغن سیلیکون