​محصولات

روغن سیلیکون سیالی است فاقد بو و غیر سمی، که خاصیت اشتعال پذیری ندارد. از روغن سیلیکون در صنایع بزرگ مانند داروسازی و خودروسازی به عنوان روانکار برای تسهیل عملکرد قطعات استفاده می‌شود. روغن سیلیکون ویژگی براقیت دادن و قدرت جداکنندگی دارد و در صنایع لاستیک‌ سازی، پلاستیک‌ سازی، لوله‌ سازی، ساخت پولیش‌‌ها و واکس‌‌ها، داروسازی، خودروسازی، هوا و فضا استفاده می شود. از دیگر ویژگی‌های برجسته روغن سیلیکون می‌توان به دی الکتریک بودن آن، داشتن نقطه جوش بالا و فشار بخار پایین اشاره کرد. در ترکیب با سایر مواد کف زایی نمی کند و همین امر کاربرد و استفاده از آن در صنایع را بهبود بخشیده است.
روغن سیلیکون قدرت روان‌ کنندگی زیاد و مقاومت حرارتی و برودتی خوب  (۳۵۰+ درجه تا ۵۰- درجه) و عایق‌ بودن در مقابل الکتریسیته و بی‌ رنگ و بی‌ بو بودن و هم‌ چنین ویژگی و مشخصات دیگری مثل براقیت‌ دادن، قدرت‌ جدا کنندگی در بسیاری از صنایع کاربردهای بسیار زیادی دارد و به طور مداوم مورد استفاده قرار می‌گیرد.

روغن سیلیکون

محصولات ما شامل روغن سیلیکون قابل استفاده در صنایع هستند. برای تهیه روانکار مورد نظر خود در کاربردهای صنعتی با کارشناسان ما در تامین روانکار رسپینا تماس بگیرید.​​​​​​​​​​​​​​

قیمت روغن سیلیکون | خرید روغن سیلیکون

تلفن دفتر شرکت:
​​​​​​​55783531-021

آقای مهندس مهدی پور:
​​​​​​​0937-7351170
​​​​​​​
خانم صادقی:
0902-7337770

خانم مهندس اخوتیان:
​​​​​​​0902-4448770​​​​​​​

اینستاگرام 
شرکت تامین روانکار رسپینا

respina_lubricant

​ایمیل
​​​​​​​ تامین روانکار رسپینا

info@respinalub.ir