صنعت دریانوردی بیشتر برروی سوخت و تجهیزات کشتی ها تاکید دارد. ازجمله کشتی های مسافربری ،ناوچه ها ،موتورخانه های کشتی های بزرگ ،کشتی های حمل ماشین و کامیون ، موتور خانه های چهار زمانه و … که باعث شده است این صنعت بطور گسترده ای از صنایع دیگر متمایز شود.
برای هر کشتی لازم است تا روغن مناسب و بصرفه تهیه شود بدلیل حفاظت این روغنها و نقش کلیدی و ضروری آن در بخش فنی موتورخانه ها. پس روغنها بعنوان یک کالا بحساب نمی آید بلکه یک ضرورت است و تولید کنندگان باید روابط محکم و مستمری با مشتریهای خود داشته باشند تا نیازهای بازار را به نحو احسن جوابگو شوند. امروزه روان کننده ها و روغن های صنعتی بعنوان یک کالای معمولی و ساده به شمار نمی روند و دلیل آن تاکید تولید کنندگان این محصول بر اهمیت وجود روغنهای صنعتی برای مقابله با خوردگی و فرسودگی بوجود آمده در اثر سرما را می باشد چرا که فرسایش تاسیسات صنعتی بخصوص در صنعت دریانوردی بسیار پر هزینه و زمانبر می باشد بنابراین استفاده از روانکارها امری لازم ، ضروری و مهم است.

محصولات ما در شاخه دریایی شامل انواع روانکارها به منظور استفاده در موتورها و روغن های هیدرولیک هستند. برای تهیه روانکار مورد نظر خود در کاربردهای دریایی با کارشناسان ما در تامین روانکار رسپینا تماس بگیرید.
 ​​​​​​​

تماس با ما و سفارش محصول

روانکار دریایی

​محصولات

تلفن دفتر شرکت:
​​​​​​​55783531-021

آقای مهندس مهدی پور:
​​​​​​​0937-7351170
​​​​​​​
خانم صادقی:
0902-7337770

خانم مهندس اخوتیان:
​​​​​​​0902-4448770​​​​​​​

اینستاگرام 
شرکت تامین روانکار رسپینا

respina_lubricant

​ایمیل
​​​​​​​ تامین روانکار رسپینا

info@respinalub.ir