​محصولات

روانکار صنعتی محصولات متنوعی را شامل می شود که بسته به کاربردشان از نظر خصوصیات شیمیایی و فیزیکی تفاوت زیادی دارند. با توجه به خصوصیات، می توان گفت که روانکارهای صنعتی شامل همه گروه روانکارهای استفاده شده در عمل هستند. آنها شامل  انواع محصولات مایع (روغن های معدنی، روغن های مصنوعی یا سینتتیک ، مایعات مبتنی بر آب و غیره)، گریس ها (گریس های صابون ساده، گریس های صابون کمپلکس، روغن های رنگی ، مواد معدنی ، پلیمرها) و روانکار های جامد هستند. 
علاوه بر این، روانکار های صنعتی از بسیاری از مواد افزودنی استفاده می کنند که عملاً همه کلاس های افزودنی شناخته شده ای است که در انواع دیگر روانکار ها استفاده می شود. این افزودنی ها شامل افزودنی های ضدخوردگی، ضد اکسیداسیون، ضد نیتراسیون،  فشار بالا (EP)، ضد کف و کاهنده سایش هستند. 
روغن و گریس صنعتی در انواع دستگاه ها و ماشین آلات موجود در صنایع برق، صنایع گاز، صنایع سیمان، صنایع شیمیایی، صنایع فولاد، نیروگاه ها، صنایع خودروسازی، لاستیک سازی و غیره به کار می روند.

​​​​​​​تامین روانکار رسپینا یکی از تامین کنندگان اصلی روانکارهای صنعتی در برندهای مختلف داخلی و خارجی می باشد. برای تهیه و خرید روغن و گریس صنعتی مورد نیاز خود با کارشناسان فروش ما تماس حاصل فرمایید.​​​​​​​

روانکار صنعتی | روغن صنعتی​​​​​​​